Dlaczego my? Od A do Z...

A – jak Audyt

Jest to nieodzowny element każdej inwestycji. Po wstępnej rozmowie z Inwestorem, umawiamy się na audyt / oględziny w miejscu inwestycji, co pozwala nam na dokładne zwymiarowanie powierzchni roboczej dachu, oceny stanu technicznego połaci, zbadanie jego nachylenia oraz dokładne wyznaczenie miejsc stałego zacienienia, co ma bezpośredni wpływ na wybór odpowiednio skonfigurowanej instalacji, aby zachować jej maksymalną sprawność. Jednocześnie dokładnie wyliczamy zapotrzebowanie energetyczne danego budynku, uwzgledniające wszelkie straty, wynikające np. z „net – meteringu”.

B – jak Bezpieczeństwo

Jest to element, bez którego nie rozpoczynamy żadnej instalacji PV. Zabezpieczenie siebie oraz otoczenia podczas wykonywanej instalacji jest dla nas jednym z najważniejszych etapów wstępnych. Dlatego nie oszczędzamy na sprzęcie zabezpieczającym w postaci lin, uprzęży, kasków oraz narzędzi elektrycznych. Wszystkie nasze sprzęty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i niezbędne atesty, przez to jesteśmy spokojni i możemy skupić się na podjętym zleceniu. Każdy pracownik jest przeszkolony w pracy na wysokościach, aby móc zadbać o siebie oraz współpracowników, a także mieszkańców i użytkowników budynków, na których powstaje instalacja PV.

C – jak Człowiek

Czy to Inwestor, czy to pracownik. Każdy zasługuje na godne, uczciwe i szczere traktowanie, powinien znać od początku jasne zasady współpracy oraz powinien móc w każdym momencie szczerze porozmawiać, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

D – jak Dokumenty

Zmora wszystkich przedsiębiorstw. Jednak my uczyniliśmy za ich pomocą sprawny proces montażu instalacji PV, skracając czas jej powstania do kilku dni, włączając w to złożenie wniosków o przyłączenie oraz uzyskanie wszelkiego rodzaju dofinansowań oraz dotacji, a także możliwych finansowań bankowych.

E – jak Etyka zawodowa

Dla nas przestrzegając odpowiednio etyki zawodowej, jesteśmy w stanie zbudować markę Dom Zielonej Energii, która stawia sobie za wszelką cenę zadowolenie i spokój Inwestora.

F – jak Finanse

W kwestii finansowania inwestycji, współpracujemy z kilkoma bankami, które są w stanie dobrać idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb, dlatego drogi Inwestorze:
Nie czekaj! Szkoda czasu i zaoszczędzonych pieniędzy!

G – jak Gwarancja

Każda nasza realizacja jest objęta gwarancją producenta na poszczególne elementy instalacji (z zachowaniem jej maksymalnego czasu dochodzącego do 25 lat, ponieważ wykonujemy montaż instalacji zawsze zgodnie z kartą charakterystyki DTR) oraz gwarancję wykonawczą, której udzielamy każdemu inwestorowi my, czyli Dom Zielonej Energii- jako rzetelny wykonawca.

H – jak Higiena pracy

Równie ważna jak jej bezpieczeństwo. Bez przestrzegania higieny pracy nie ma mowy o dobrze wykonanej inwestycji. Każda inwestycja musi być wykonana z zachowaniem zasad BHP – wówczas jest inwestycją odpowiednio wykonaną!

I – jak Inwestycja

Wiemy, że jest to bardzo ważny etap w życiu każdego Inwestora. Powierzając realizację Inwestycji nam, możecie Państwo spać spokojnie. To my jesteśmy gwarantem Waszego zadowolenia!

J – jak Jakość

Podwalina naszej marki. Na tym fundamencie opieramy jej budowę. Stosujemy tylko narzędzia i produkty najlepszej jakości, a praca nasza wykonana jest tak, jakbyśmy wykonywali inwestycję dla siebie.

K – jak Klient

Dla nas najważniejsza osoba, którą poznajemy podczas ciągłego kontaktu od rozmowy wstępnej, po finalną realizację. To pozwala nam dostosować dla niej najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Analizujemy wszystkie za i przeciw konkretnych rozwiązań.

L – jak Liczba

Wszystkie nasze projekty opieramy na konkretnych liczbach, a nie na domniemanych parametrach, dlatego są one precyzyjnie zaprojektowane i dobierane idealnie zgodnie z zapotrzebowaniem Inwestora.

Ł – jak Łuk elektryczny lub wyładowanie łukowe

Ciągłe wyładowanie elektryczne zazwyczaj w gazie pod ciśnieniem normalnym (atmosferycznym) lub wyższym. Cechą charakterystyczną jest bardzo mały wewnętrzny opór elektryczny. Wyładowanie zachodzi pomiędzy dwiema elektrodami z materiału przewodzącego prąd elektryczny lub innymi elementami pełniącymi ich role. Jest to niezwykle niebezpieczne zjawisko elektryczne, które może powstać w nieodpowiednio wykonanej instalacji PV.

M – jak Moc

Wszystkie nasze instalacje osiągają maksymalną moc, ponieważ pracują w oparciu o konkretne obliczenia i osiągamy z nich maksymalny uzysk.

N – jak Niezawodność

Niezawodność, to nasz atut. Wszystkie nasze przedsięwzięcia są w 100 % realizowane. Każdy Inwestor jest dla nas tak samo ważny i dla każdego znajdziemy czas i optymalne rozwiązanie.

O – jak Obliczenia

Niezwykle istotny element inwestycji. Zależy nam na tym, aby jak najdokładniej wyliczyć zapotrzebowanie Inwestora na energie elektryczną, uwzględniając wszystkie znaczące parametry – wówczas inwestycja jest skrojona idealnie na miarę potrzeb. Nie stanowi dla nas również problemu wyliczenie zapotrzebowania energetycznego w starych domach, z uwzględnieniem zmiany sposobu ogrzewania na elektryczny. Podpierając się audytem elektrycznym, wyliczymy to precyzyjnie w punkt.

P – Praca

Dla nas praca jest drugim domem. Wierzymy, że ludzie czujący się w pracy komfortowo, są w stanie wykonać ją z najwyższa starannością.

R – jak Referencje

Po wykonanej inwestycji zawsze prosimy Klienta o wystawienie nam referencji

S – jak Szkolenia

Wierzymy, że tylko rozwój naszego zespołu poprzez liczne szkolenia pozwoli nam być najlepszymi w branży. A tylko własny rozwój warunkuje spełnienie najwyższych wymagań i zadowolenie Klienta.
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która posiada wszelkie uprawnienia przewidziane ustawą „Prawo Budowlane” oraz „Prawo Energetyczne”, m.in. wszelkie niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) oraz wszelkie uprawnienia energetyczne, wychodzące mocno poza wymogi ustawy.
Tym samym możecie Państwo być spokojni o bezpieczeństwo Waszej inwestycji.

T – jak Termowizja

Wykonujemy profesjonalne badanie termowizyjne istniejących już instalacji PV i poprawiamy błędnie wykonane. Usuwamy tzw. hot spoty w istniejących instalacjach, przywracając ich pełna sprawność.
Przeprowadzamy również profesjonalne badania termowizyjne budynków – patrz dział „Termowizja”.

U – jak Ubezpieczenie

Jako przedsiębiorstwo posiadamy ubezpieczenie OC, które zabezpiecza każdego Inwestora na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas całej inwestycji. Z nami nikt nie musi martwić się o jakiekolwiek straty spowodowane zewnętrznymi warunkami podczas budowy instalacji.

W – jak Wiedza

Oferujemy Inwestorom maksymalny zasób wiedzy, który gwarantuje dobranie najlepszych rozwiązań i maksymalny zwrot inwestycji, w maksymalnie krótkim czasie.

Z – jak Zadowolenie naszych Inwestorów

Każdego dnia pracujemy na zadowolenie naszych Klientów, ponieważ wierzymy, że tylko pozytywne opinie naszych Inwestorów przysporzą nam kolejnych zainteresowanych.