O nas

Witamy w domu...Domu Zielonej Energii!!!

Dom Zielonej Energii jest firmą, której specyfikacją są nowoczesne instalacje fotowoltaiczne (PV), na które składa się projekt, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych instalacji. Podczas tych prac wyposażamy również budynki w profesjonalną i niezbędna instalację odgromową i uzupełniamy posiadane instalacje elektryczne budynku w niezbędne zabezpieczenia PPOŻ.

Ponadto oferujemy systemy grzewcze IR - Infrared, tzw. systemy podczerwieni, które w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną (PV), stanowią doskonałą alternatywę dla konwencjonalnych źródeł ogrzewania budownictwa jednorodzinnego, a także budownictwa wielorodzinnego.

Na nasze produkty oferujemy silnie rozwinięta gwarancję, nawet do 25 lat.

W naszej ofercie pojawiły się także domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz usługa badań termowizyjnych dla domu i przemysłu.

Propozycje Domu Zielonej Energii poszerzamy o automatykę budynku w zakresie połączenia proponowanych przez Nas rozwiązań.

W kwestii finansowania inwestycji, współpracujemy z kilkoma wiodącymi bankami, które są w stanie dobrać idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb, dlatego drogi inwestorze:

"Nie czekaj! Oszczędzaj już dziś!"

Czas teraźniejszy jest też naszym intensywnym rozwojem. Nie poprzestajemy tylko na własnym zadowoleniu, ale rozwijamy się stale, co skutkuje poszerzaniem wiedzy wraz z rozwojem branży oraz pełnym zadowoleniem naszych klientów.

Posiadamy wszelkie wymagane kwalifikacje i w pełni profesjonalny zespół specjalistów, który pracuje według wszelkich norm przewidzianych prawem budowlanym (wyposażenie sprzętowe i organizacja miejsca pracy z zachowanie wszelkich norm i atestów) oraz prawem energetycznym (w pełni wykształcony zespół posiadający niezbędne kwalifikacje potrzebne do zapewnienia najwyższej jakości wykonywanej pracy oraz kwalifikacje niezbędne do uzyskania wszelkich dotacji wykonanej inwestycji).

Każdemu Inwestorowi oferujemy przede wszystkim rzetelność, fachowość i pełną uczciwość - bo tylko tak zyskujemy kolejnych Zleceniodawców, zadowolonych ze współpracy z Domem Zielonej Energii.

„Dla nas nie ma trudnych inwestycji! Trudna inwestycja dla innych, to dla nas ambitne zadanie i zadowolenie z podjętego wyzwania!!!”